Na zamówienie

Masz w głowie swoją wymarzoną biżuterię? W twoich ukochanych kolorach? A może z kwiatami które kochasz? A może chciałabym mieć amulet z zatopioną sierścią ukochanego czworonoga? Z przyjemnością wykonam dla Ciebie taką biżuterię!

Podoba mi się model ze sklepu

Zatem wpadaj, oglądaj i zamawiaj. Pamiętaj tylko, że produkty na zamówienie muszę najpierw wykonać a to trwa – ok 2-3 tygodnie.

Biżuteria personalizowana

Stworzę dla Ciebie zawieszkę w kolorach Twojego zwierzaka, albo taką w której możemy zatopić kawałki jego futerka czy inne wyjątkowe dla Ciebie drobiazgi.

Chcę zamówić coś wyjątkowego!

Masz swój własny pomysł na biżuterię? Masz swoje ukochane kolory, wzory? Napisz do mnie! Z przyjemnością wykonam dla Ciebie taki projekt

Biżuteria personalizowana

Jak tworzę biżuterię personalizowaną? Opowiem Ci na przykładzie zawieszki w kształcie kotka, którą mogę dla Ciebie stworzyć w kolorach Twojego pupila: 

01. Zdjęcie kotka

Będę potrzebowała zdjęcia Twojego zwierzaka. Na zdjęciu tym powinny być widoczne kolory pyszczka i całego ciała

02. Wykonanie

Tę zawieszkę wykonuje w trzech krokach. Najpierw wypełniam przestrzeń w zawieszce żywicą w kolorach kotka, potem zalewam kolejne dwie warstwy z przodu i z tyłu. Proces, ze względu na czas zastygania żywicy trwa 2 do 3 tygodni.

03. Akceptacja i wysyłka

Gdy zawieszka będzie gotowa wysyłam Ci zdjęcie, aby upewnić się, że będziesz z niej zadowolona w 100%. Jeśli tak jest szybciutko pakuję najpiękniej jak umiem i wysyłam. Niebawem będzie u Ciebie!

Zainspiruj się

Obejrzyj przykładowe realizacje, które przygotowywałam na zamówienie a może przyjdzie Ci do głowy jak miałaby wyglądać Twoja wymarzona biżuteria. Może komplet kolczyki i zawieszka z symbolem Twojej ukochanej pasji jaką jest muzyka? (komplet z nutkami). A może wymarzona bransoletka w kolorze złota i zieleni?

Napisz do mnie jak miałaby wyglądać Twoja wymarzona biżuteria. Z przyjemnością wykonam ją dla Ciebie!